O nás

  • Historie firmy začíná v roce 1991, kdy se zakladatel a současný majitel rozhodl podnikat v oblasti stavební a truhlářské výroby - okna, dveře, lištování, obklady a později výroby nábytku a kuchyní.Sídlo společnosti je od počátku činnosti v Mimoňské ulici v Liberci. Během dvou let pomáhají zajišťovat chod firmy i rodinný příslušníci na vedlejší pracovní poměr.
  •  V roce 1993 byl pořízen první stroj na výrobu nábytku a začíná spolupráce s firmou FAIR PLAY na dodávky nábytku a barových pultů. V tomto období majitel pan Chábera začal s technickou přípravou výroby kuchyní a po roce byl představen první výrobek v nábytku Hůlka. Zároveň přicházejí rodinní příslušníci na trvalý pracovní úvazek.
  • V roce 1996 přijímá společnost prvního zaměstnance a stěhuje výrobní prostory do objektu v Hanychově, kde se rozšiřuje technologie výroby. Následný rok 1997 je zřízena vzorková prodejna v Hanychovské ulici, kde je na ploše 60m2 představován sortiment výroby.
  • Z důvodu rekonstrukce Hanychovské ulice v roce 1998 opouští prodejnu a během následných dvou let otevírá prodejnu na Soukenném náměstí. Až do roku 2009, kdy se začal bourat obchodní dům Ještěd a začala výstavba nového nákupního střediska. Prodejna se musela zrušit a dočasně přestěhovat do Kateřinek kde jsou i výrobní prostory. Od roku 2010 je otevřená nová vzorková prodejna na Miladě Horákové.
  • Sortiment firmy, kterým obohacuje náš trh, je zaměřen na kuchyně a dle potřeby ny výrobu hracích automatů. V roce 2002 rozšiřuje nabídku o kancelářský a bytový nábytek a začíná spolupráce s bytovými architekty. Pro potřeby zvýšení kvality je zakoupen první počítačově řízený NC stroj.
  • Krédem firmy je dodržet vysokou kvalitu výrobků a služeb pro své zákazníky. 
WEBlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.