O nás

 • Historie firmy Kuchyně Chábera začíná v roce 1991, kdy se zakladatel a současný majitel Martin Chábera, rozhodl podnikat v oblasti stavební a truhlářské výroby - okna, dveře, lištování, obklady a později výroby nábytku a kuchyní.
  Sídlo společnosti je od počátku činnosti v Mimoňské ulici v Liberci. Během dvou let pomáhají zajišťovat chod firmy i rodinní příslušníci.
 •  V roce 1993 byl pořízen první stroj na výrobu nábytku a začíná spolupráce s firmou FAIR PLAY na dodávky nábytku a barových pultů. V tomto období pan Chábera začíná s technickou přípravou výroby kuchyní a po roce byl představuje první vyrobenou kuchyň v prodejně nábytku Hůlka. Zároveň přicházejí do firmy i rodinní příslušníci na trvalý pracovní úvazek.
 • V roce 1996 přijímá společnost prvního zaměstnance a stěhuje výrobní prostory do objektu v Hanychově, kde se rozšiřuje technologie výroby. Následný rok 1997 je zřízena vzorková prodejna v Hanychovské ulici, kde je na ploše 60m2 představován sortiment výroby.
 • Z důvodu rekonstrukce Hanychovské ulice v roce 1998 firma opouští současné prostory a během následných dvou let otevírá prodejnu na Soukenném náměstí.Prodejna funguje až do roku 2009, kdy se začne bourat obchodní dům Ještěd a začne výstavba nového nákupního střediska Forum Liberec. Stávající prodejna se tedy znovu ruší a dočasně stěhuje do Kateřinek, kde jsou i výrobní prostory.
 • Od roku 2010 je otevřená nová vzorková prodejna na Miladě Horákové, která funguje až do současnosti.
 • Sortiment firmy je zaměřen především na kvalitní kuchyně na míru.
  V roce 2002 se výroba se sortiment rozšiřuje o kancelářský a bytový nábytek a začíná spolupráce s bytovými architekty.
  Pro potřeby zvýšení kvality je zakoupen první počítačově řízený NC stroj.
 • Krédem naší firmy je dodržet vysokou kvalitu výrobků a služeb pro své zákazníky. 

  https://www.zivefirmy.cz/mch-liberec-kuchynske-studio_f258974?q=kuchyn%C4%9B+ch%C3%A1bera&loc=cr%7C0                                  
WEBlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
high quality http://www.amazewatches.com well-known direction around family table church. 2017 cheap fashion fakerolex.is on sale. https://www.sellswatches.com/ has set the quality standard in affordable automatic watches. fake-watches.is has set the quality standard in affordable automatic watches. richardmille.to rolex is the most trustworthy representative of the geneva mark.